Press "Enter" to skip to content

Jakim sposobem da się podkręcić poziom temperatury w związku, jakie są na to najlepsze metody.

W licznych małżeństwach, posiadających pewien staż w pewnej chwili we wspólne życie może się wkraść nuda. Dotyka to sporej ilości małżeństw, niektóre z nich przyzwyczajają się do takiego stanu rzeczy i niewiele z tym robią, inne z kolei różnymi sposobami starają się w jakiś sposób podkręcić temperaturę.

Jest sporo sposobów na to, żeby w sypialni nie pojawiła się nuda, wystarczy tylko żeby obie strony chciały coś zmienić, to i sposób na to może się znaleźć. Wielu ekspertów zaleca na podkręcenie atmosfery wspólnie obejrzenie filmu dla dorosłych, w niejednym przypadku filmy erotyczne doskonale się sprawdzają i są świetnym początkiem namiętnej nocy. Oczywiście należy tu uwzględnić potrzeby obojga partnerów, może się bowiem zdarzyć że jedno z nich nie do końca chce kontynuować zabawy w taki sposób.

Erotyka

Autor: Magdalena Roeseler
Źródło: http://www.flickr.com

Ale erotyka – przejdź na i sprawdx ofertę – dla wielu par to nie tylko oglądanie razem sprośnych figli, lecz również różnego rodzaju gadżety, kosmetyki i zabawki mogące służyć powiększaniu doznań i rozkoszy w trakcie wspólnych momentów. Nowinki tego typu mogą w dużym stopniu ożywić każdy związek, nawet pary z długim stażem często po nie sięgają, ubarwiając tym samym swoje życie erotyczne.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozgrzanie drugiej osoby będzie erotyczna bielizna – wiadomo nie od dzisiaj, że potrafi ona bardziej rozpalić zmysły, niż sama nagość. A w tym względzie można rzeczywiście zaszaleć, bo do wyboru są nie tylko kolekcje licznych firm odzieżowych takich jak italian (witryna w tym temacie) fashion, lecz również ogromny wybór erotycznej bielizny w sex shopach – sprawdź to.

Da się w nich zakupić gorące, podkreślające zmysłowość i kobiecość biustonosze, gorsety oraz stringi, ale także znacznie odważniejsze komplety, łącznie z przeróżnymi przebraniami dla par które lubią takie zabawy.

Można też zrobić jeszcze krok dalej i spróbować zabawy z jakimiś akcesoriami, takimi jak pejcze, kajdanki czy obroże, one również mogą dodać dobrej zabawy w związku, z tym że tu należy trochę uważać. Zawsze takie zabawy muszą akceptować oboje partnerzy, jeżeli jedno z nich nie będzie miało chęci albo się krępowało, to nie należy ani trochę na to naciskać.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*