Press "Enter" to skip to content

Jakie są najpopularniejsze rodzaje staników ? W jakich monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór właściwego biustonosza to wcale nie jest takie łatwe zadanie. bielizna musi być bowiem właściwie dobrana pod względem wielkości miseczek oraz obwodu talii. Sprawy nie ułatwia fakt, iż produkuje się wiele różnych typów staników.

Jakie warto znać?
Torebki marki Boudoir On The Moon

Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon
Jednym z popularnych typów staników, będzie biustonosz balkonetka. Jest ten biustonosz – idź do serwisu – nie do końcaobudowany, a jego górna krawędź w przybliżeniu kojarzy się z poziomą linią. Balkonetka to tak jakby dobre pośrednie rozwiązanie, pasuje pod codzienne kreacje do pracy, jak również takie wieczorowe z nie aż tak dużym dekoltem . Taki typ stanika nie przysłania całkowicie piersi, jednakże również nie odsłania naszego biustu aż tak bardzo. Dużo więcej pokazuje biustonosz (pełna treść) zwany half- cup. Jest on nisko zabudowany oraz przysłania górną partię piersi. Ten biustonosz ładnie podnosi piersi i je kształtuje. Miski takiego stanika są szyte z paru, złączonych ze sobą części, a to pozwala na lepsze oraz bardziej naturalne kształtowanie.
biustonosz balkonetka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Popularny pod kreacje wieczorowe będzie stanik zwany plunge, który będzie właściwy do głębokich dekoltów ułożonych w szpic. Pięknie zbiera on biust ku środkowi, tworząc jeszcze ładniejszy oraz ponętniejszy dekolt. Dla pań o mniejszych piersiach, które pragną ładnie wyglądać wieczorowej sukni biustonosz push-up w wersji plunge jest najlepszym wyborem. Doda on wielkości i ładnie uniesie biust, wizualnie go powiększając.
Bardzo komfortowy i zalecany szczególnie dla osób o obfitym biuście jest stanik pełny.

Jest on całkowicie zabudowany. Będą perfekcyjne na co dzień, jednakże nie nadają się do głębszych dekoltów. To jednak nie wszystkie dostępne typy, jednak są one z pewnością jednymi z tych bardziej znanych.

Comments are closed.