Press "Enter" to skip to content

Jaka czapeczka dla niemowlaczka?

W szafie malucha nie może zabraknąć czapki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapka dla bobasów chroni niemowlaka przed utratą ciepła (aż 40 % ciepła umyka poprzez głowę).

kliknij tutaj

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Jaka musi być czapeczka dla malucha?

Gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl
Jaka czapka? Czapka powinna dobrze przylegać do głowy bobasa i posiadać dodatkowe osłonki na uszy (czapka-pilotka) bądź też być głęboko osadzona. Istotne, ażeby dokładnie ochraniała czoło oseska w czasie przechadzek. Na co dzień dobre są czapki dziecięce Broel z bawełny, bez zbędnych dekoracji, jakie mogłyby przeszkadzać dziecku Potrzebujesz czapek dziecięcych broel?. Grubość czapki powinna być uzależniona od pogody.
widok - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia poleca się ubieranie cienkiej, bawełnianej czapki po ablucji. koniecznie narzuć maleństwu czapeczkę przed pójściem na spacer w wietrzny lub chłodny dzień. Po dojściu do pomieszczenia należy zdjąć czapeczkę, ażeby malec się nie spocił, co mogłoby grozić przeziębieniem.
Śmieszne czapeczki dla dzieci. Czapki dla dzieci nie muszą być bezbarwne a także monotonne. Kiedy dziecko podrośnie i będzie spacerować już o własnych nóżkach można fundnąć mu zabawną czapkę, której ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecięcy gadżet możesz założyć na spacer albo w odwiedziny do przyjaciół bądź rodziców. Barwne, bajkowe nakrycia głowy są na pewno chętniej noszone przez dzieciaki.

Malutka truskawka, krasnoludek albo pirat spowodują uśmiech na twarzy mijających was ludzi.

Zaintrygowały Cię informacje zatrudnianie cudzoziemców zaprezentowane w tym artykule? Bardzo miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Oczekujemy na recenzję!

Poza tym, to celowy gadżet dla pociechy w okresie karnawałowym. Starczy dobrać właściwy strój a przebranie karnawałowe gotowe.

Comments are closed.