Press "Enter" to skip to content

Jak ubierać się tak, żeby ograniczyć gafy modowe, o czym powinni pamiętać panowie.

Moda ma taką właściwość, że bardzo szybko przemija. Są osoby, które będą podążać za nią bezkrytycznie, kupując to wszystko, akurat w konkretnym pojawia się w sklepach. Ale nie na tym polega prawdziwa moda, tylko na tym, żeby umieć to wszystko, co się ma, należycie ze sobą złożyć, tak aby wyglądać i czuć się nie tylko bardzo swobodnie, ale również elegancko.

A niestety tego dużej ilości pań i panów mocno brakuje, co niekiedy można zobaczyć na chodnikach i ulicach. Tego typu osoby zakładają buty na grubym obcasie do sportowych strojów, panowie paradują w skarpetach do sandałów, czy też zestawienia kolorów są co najmniej śmieszne. Wygląda to tak, jakby ktoś przed opuszczeniem domu nie spojrzał w lustro, albo jeśli to nawet zrobił, to i tak tam nic nie dostrzegł – kup modną bluzeczkę dla swojego dziecka. Dostaje się nawet dzieciom osób o takim nastawieniu, jakie tak naprawdę niewiele mogą zrobić jeśli chodzi o to, co na sobie mają.

Najedź na link i przejdź na witrynę twórcy (http://www.bigotka.pl/sukienki-klasyczne). Tam znajdziesz masę szczegółowych treści na opracowany tutaj interesujący temat.

Pomimo tego że u dzieci naprawdę trudno będzie zepsuć ubiór, to niektórzy rodzice ubierają im takie bluzeczki dla niemowląt, spodnie oraz sweterki, że dokonują tej sztuki.

buty

Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com

A przecież nie trzeba wcale dużo, aby nawet bez jakiegoś dużego doświadczenia odpowiednio się prezentować. Przede wszystkim należy zdobyć jakąś wiedzę o tym, jak powinno się zestawiać dane ubrania, i w jaki sposób dobierać dodatki i akcesoria. Bo niekiedy to one właśnie decydują o tym, czy dany ubiór można będzie nazwać modnym czy też nie. Jak się okazuje, problem ten będzie dotyczył nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, zwłaszcza jeżeli chodzi o garnitury.

Właściwy kolor koszul, zadbane obuwie czy krawaty Wrocław dopasowane do sytuacji to wbrew pozorom bardzo ważne elementy modnego ubioru. Do tego w zimie konieczne płaszcz i nakrycie głowy – kup sobie uszatkę na głowę. Zwłaszcza z tą ostatnią rzeczą należy uważać, bo nie do każde z nich będzie odpowiednie do zestawu z garniturem. Niestety niektórzy panowie nie zawsze będą się przejmowali takimi zaleceniami. I na ich głowie może się na przykład pojawić czapka uszatka męska, jaka niekoniecznie jednak spasuje do płaszcza i garnituru.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*