Press "Enter" to skip to content

Jak ubierać się tak, żeby ograniczyć gafy modowe, o czym powinni pamiętać panowie.

Moda ma taką właściwość, że bardzo szybko przemija. Są osoby, które będą podążać za nią bezkrytycznie, kupując to wszystko, akurat w konkretnym pojawia się w sklepach. Ale nie na tym polega prawdziwa moda, tylko na tym, żeby umieć to wszystko, co się ma, należycie ze sobą złożyć, tak aby wyglądać i czuć się nie tylko bardzo swobodnie, ale również elegancko.

A niestety tego dużej ilości pań i panów mocno brakuje, co niekiedy można zobaczyć na chodnikach i ulicach. Tego typu osoby zakładają buty na grubym obcasie do sportowych strojów, panowie paradują w skarpetach do sandałów, czy też zestawienia kolorów są co najmniej śmieszne. Wygląda to tak, jakby ktoś przed opuszczeniem domu nie spojrzał w lustro, albo jeśli to nawet zrobił, to i tak tam nic nie dostrzegł – kup modną bluzeczkę dla swojego dziecka. Dostaje się nawet dzieciom osób o takim nastawieniu, jakie tak naprawdę niewiele mogą zrobić jeśli chodzi o to, co na sobie mają. Pomimo tego że u dzieci naprawdę trudno będzie zepsuć ubiór, to niektórzy rodzice ubierają im takie bluzeczki dla niemowląt, spodnie oraz sweterki, że dokonują tej sztuki.

buty

Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com

A przecież nie trzeba wcale dużo, aby nawet bez jakiegoś dużego doświadczenia odpowiednio się prezentować.

Szukasz nietuzinkowego tekstu, który przedstawia pożyteczne kwestie? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, ponieważ niechybnie Ci się przyda. Uczciwie zalecam ten serwis!

Przede wszystkim należy zdobyć jakąś wiedzę o tym, jak powinno się zestawiać dane ubrania, i w jaki sposób dobierać dodatki i akcesoria. Bo niekiedy to one właśnie decydują o tym, czy dany ubiór można będzie nazwać modnym czy też nie. Jak się okazuje, problem ten będzie dotyczył nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, zwłaszcza jeżeli chodzi o garnitury.

Właściwy kolor koszul, zadbane obuwie czy krawaty Wrocław dopasowane do sytuacji to wbrew pozorom bardzo ważne elementy modnego ubioru. Do tego w zimie konieczne płaszcz i nakrycie głowy – kup sobie uszatkę na głowę. Zwłaszcza z tą ostatnią rzeczą należy uważać, bo nie do każde z nich będzie odpowiednie do zestawu z garniturem. Niestety niektórzy panowie nie zawsze będą się przejmowali takimi zaleceniami. I na ich głowie może się na przykład pojawić czapka uszatka męska, jaka niekoniecznie jednak spasuje do płaszcza i garnituru.

Comments are closed.