Press "Enter" to skip to content

Jak ubierać się, by wyglądać bardziej szczupło? Czy są jakieś sprawdzone sposoby?

Czasem może się wydawać, iż jedyną możliwością, żeby zatuszować zbyt dużą ilość centymetrów w pasie jest ubieranie się na czarno. To jednak nieprawda, gdyż to tak właściwie jedna z wielu rad, która może spowodować, iż nasza figura będzie wyglądać atrakcyjniej. Przy tym, ten kolor nie jest zawsze trafnym wyborem, gdyż ubranie się w tak w całości powoduje, że sylwetka będzie wydawała się bardziej ciężka.

dla kobiet - gorset

Autor: Julia Bremble
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli myślimy o wizualnym odchudzeniu, to należy wiedzieć, iż rzeczywiście kolor gra dużą rolę. Barwy ubrań, które na siebie zakładamy, decydują o odbiorze sylwetki. Jak najważniejszymi kolorami w garderobie są granaty, czernie jak i ciemniejsze odcienie szarego, to można być pewnym, iż końcowy efekt okaże się bardzo zadowalający. (Półgorsety w najlepszej cenie) Nie chodzi jedynie o osoby z większą wagą, gdyż dla każdej osoby właściwy dobór ubrań do typu sylwetki daje super efekty.

Jeśli masz ochotę przeczytać większą ilość informacji na omawiany temat, kliknij tutaj, to faktycznie świetne omówienie tego zagadnienia.

Każda z kobiet ma inną sylwetkę, jedna dobrze prezentuje się w legginsach, inna powinna używać gorsety, jeszcze kolejna powinna zawsze pamiętać o doborze właściwych kolorów, by podkreślały główne zalety jej sylwetki. z tego powodu, inne ubrania powinno się nosi, jeżeli natura obdarzyła nas budową “gruszki”, a jeszcze inne, kiedy posiadamy węższe biodra. Ważne jest to, żeby ubiorem móc zaakcentować, co najatrakcyjniejsze, dzięki temu możemy odciągnąć uwagę od niedostatków urody, skupiając ją na tym, co najlepsze. Tak samo funkcjonują, wspomniane powyżej, ciemne barwy.

gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl

Dla przykładu osobom z dużą ilością nadprogramowych kilogramów zaleca się korzystanie z ciemniejszych ubrań, jednak zestawienie ich z ponurymi barwami nie wpłynie już dobrze na wygląd. Idealnie sprawdzą się ciemne spodnie i jasne góry, lecz również dwukolorowe sukienki i bluzki w pionowe pasy. Właśnie tak wykończone stroje powinny być najważniejszymi elementami w szafie kobiety o dużych rozmiarach. Zawsze także można użyć różnych dodatkowych ubrań, jakie bardzo wspomagają wygląd sylwetki. Z pewnością tym czymś jest body wyszczuplające. Wspaniale poprawią sylwetkę, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła poczuć się atrakcyjniej przykład: bielizna.

Comments are closed.