Press "Enter" to skip to content

Jak nie wydać mnóstwa pieniędzy w czasie organizacji wesela? Czy to realne?

Mnóstwo par pragnie zgotować sobie wystawne wesele, na którym ludzie będą się bawić przy dobrej orkiestrze i także siedzieć przy po królewsku zastawionych stolikach.

Ślub

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najlepiej by było, jeśliby zostały do tego dodane jeszcze trunki alkoholowe z „wyższej półki”. Niestety rzeczy finansowe są dla niektórych bardzo znaczącym elementem, nie każdy może sobie przystać na to, aby bez skrupułów wydawać na lewo i prawo ogromne kwoty. Jak więc urządzić fascynujące wesele wydając mniej?

Czarodziejski dzień jakim jest dzień ślubu jest dla nadchodzącej Pary Młodej niezwykły. Ma on za zadanie bowiem zapoczątkować nowe, wspólne egzystowanie. O ile nie wynajmuje się firmy zajmującej się organizacją wesel, praca nad ogarnięciem tego wszystkiego jest nadzwyczaj ciężka. Trzeba wybrać sporo rzeczy, najpierw salę. Nie musi być to dwór, za którego wynajem zapłacimy majątek.

Aby uzyskać ekstra szczegóły na ten temat przenieś się do następnej witryny. W niej zapewne zaciekawi Cię interesująca treść (http://www.sweet-home.pl/).

Pamiętajmy, że w nieco skromniejszej restauracji czy na dworze w ogródku także możemy bawić się doskonale. Nie musimy mieć także wszelkich rodzajów whisky w czasie potańcówki. Goście poczęstowani wódką czy winem także będą spełnieni. Zamiast orkiestry, za którą zapłacimy niekiedy kilka tysięcy złotych, zatrudnijmy DJ-a, któremu zapłacimy niekiedy parę razy mniej! A teraz najistotniejsza rzecz, na której wydawałoby się, iż nie zdołamy sporo oszczędzić, a mianowicie ubiór Państwa Młodych. Tanie suknie ślubne – sklep Vaiolett, potrafią kosztować nawet kilkaset złotych, również garnitury. Będą raz za razem oczywiście różniły się materiałem czy też formą przyrządzenia. Jeżeli nie chcemy tracić na jakości, a zapłacić mniej, jesteśmy w stanie także wypożyczyć suknie ślubne. Niektóre salony mają poszczególne ceny dla pojedynczych sukienek lub też oferują wynajęcie za połowę ceny. A co z gośćmi? Nie raz słyszymy albowiem hasło: „Nie mam się w co ubrać na to wesele”. Tanie, lecz ładne suknie wieczorowe dla dam lub kostiumy dla panów odnajdziemy w wielu marketach, także tych z odzieżą używaną (czasami są tam do nabycia rzeczy nowe po niższych cenach).

Wiele osób myśli, iż przyjęcie weselne to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. O ile jednak odrobinę pokombinujemy, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne przyjęcie bez brania kredytu. Prosty alkohol, tanie suknie ślubne (lub też suknie wieczorowe dla kobiet), tańsza sala nie ustanowią tak szczególnego dnia okropnym, należy o tym pamiętać.

Comments are closed.