Press "Enter" to skip to content

Jak nas postrzegają?

To, co nosimy na sobie, wiele mówi o nas. Dużo ludzi wyznaje takie przekonania, które utrzymują, że istotne jest to, co osoba posiada w środku – charakter, indywidualność. To jasne, że tego gatunku rzeczy są istotne i powinny być pryzmatem, przez który ocenia się innych. Ale niestety rzeczywistość nie jest tak różowa.

Pani, która zakłada eleganckie marynarki, jakie oferuje np. najnowsza kolekcja Zara, jest w inny sposób widziana w oczach ludzi niż ta, która uwielbia frywolne tuniki rodem z lat sześćdziesiątych.

Jeśli istotnie chcesz dokładniej zgłębić takie zagadnienie, kliknij ponadto tutaj oraz zdobądź pomocne szczegóły (https://www.gemeo.pl/szablon2/shop/61—labradoryt.html). Ono niewątpliwie okaże się dla Ciebie przydatne.

Ciągle uważasz, że inni ludzie doceniają głownie twoje cechy wewnętrzne? Cięzko jest porzucić takie marzycielstwo i zacząć myśleć realistycznie. Jest zatem niewielki eksperyment myślowy, banalny, który zmieni twój sposób rozumowania. Dostajesz telefon od pracodawcy, u którego chcesz otrzymać posadę. Co ubierasz przed udaniem się na te kluczowe spotkanie? Koszula Zara? Eleganckie buty ze skóry? Trafny wybór ubrań. Jednakże nie zakładaj tych ubrań na siebie. Załóż na stopy twoje ulubione tenisówki – Do tego wciągnij na siebie wygodne jeansy i bluzę z kapturem, którą nosisz w zimniejsze dni. Jesteś zdziwiony? Czemu? Przecież potencjalny pracodawca wejrzy w twoją indywidualność i nie będzie spoglądał na ciebie przez pryzmat ciuchów! Ten wniosek przecież płynie wprost z lekkoduchostwa. Czy jesteś na tyle odważny, by pójść na rozmowę o zatrudnienie w takich wygodnym, lecz niezbyt eleganckim ubraniu? Mamy szczerą nadzieję, że nie, bo obecnie, kiedy nadchodzi kryzys finansowy, przyzwoitą posadę jest uzyskać bardzo ciężko…

Na ważne wydarzenia, takie jak wspomniana wyżej rozmowa o posadę, najlepiej wybrać świetne wyglądające ciuchy. Najlepiej przejrzyj ubrania, jakie oferuje dla ciebie najświeższa kolekcja Zara. W ubraniach tej iberyjskiej firmy zawsze będziesz czuć się pewnie, a ludzie będą patrzeć na ciebie przychylnym okiem.

Źródło: domodi

Comments are closed.