Press "Enter" to skip to content

Jak dobrać kurtki myśliwskie, żeby leśne rajdy były udane?

Wysokiej klasy ubrania myśliwskie w barwach leśnych to główny wyznacznik ubrania łowcy zwierząt oraz tych którzy pracują w lasach. To dla takich ludzi w przygotowaniu sklepów znajdziemy katalogi z odzieżą, nakryciami głowy, spodniami czy rękawicami mające przeznaczenie leśne. Ludzie lasu: zwykle leśnicy, (straż leśna), a głównie myśliwi działają w dzikiej przyrodzie, której zwyczajnie nie da się zupełnie przewidzieć.

warto wejść tutaj

Autor: Sheila Hudson
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie są w lasach ogniwami które dopasowują się do otoczenia, nigdy nie na odwrót. Obserwujemy to w ubraniach i akcesoriach nabywanym specjalnie na okazję przebywania w lesie.

Czy interesują Cię podobne tematy? Jeśli tak, to jeszcze więcej (https://www.maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Zwierzeta-182.html) tego rodzaju wpisów opracowano na naszej nowej witrynie. Namawiamy!

Kolory kurtek, płaszczy, dresów i wszystkich przydatnych rzeczy to przede wszystkim kompozycje i mieszanki leśnej zieleni.

Polowanie to sposób na życie, ewentualnie pasja weekendowa, która wiąże się z pewną dozą ryzyka. Spotkanie oko w oko myśliwego ze zwierzyną wielkości dzika czy wilka nigdy nie jest przesądzone. Łowca nigdy nie będzie w stu procentach pewny przystępował do tropienia zwierzyny, nawet mając skuteczne wabiki, niezawodzący sprzęt i maskujące ubrania – polecany sklep.

Nieprzewidywalność drogi jaką pokonuje zwierzę sprawia, że każdy myśliwy, nawet udający się na polowania z kolegą lub w większej grupie, powinien, potocznie mówiąc, mieć oczy szeroko otwarte. Dlatego też całość wyposażenia odgrywa u myśliwych istotną rolę. Sięga to nawet bielizny, zwykle termo aktywnej, która jest projektowana w kolorach zieleni leśnej.

Jeżeli na omawiany wątek masz zapytania, to poznaj więcej detali (https://www.angelka.pl/sesja-swiateczna/) na przedstawiane zagadnienie, klikając tutaj – informacje będą z pewnością wartościowe.

Kurtki myśliwskie muszą być nade wszystko ciepłe i dopasowane do parametrów strzelców.

Za egzemplarze z wysokiej półki przeznaczone do noszenia właśnie myśliwym chętni zapłacą nawet do dwóch tysięcy złotych. Cieńsze kurtki z polaru kupi się już od stu złotych, a w wersji pikowanej, z możliwością odpięcia rękawów (zalety kamizelki przydadzą się na ciepłe dni lata) sprzedawcy poproszą o kilkaset złotych.

Bez znaczenia czy jesteśmy typowym myśliwymi, czy naszą pracą jest służba leśna – ubrania, które nosimy, powinny być relatywnie wysokiej jakości, w kolorach maskujących, które dopasowują ludzi do przyrody. Te zabiegi nie tylko zapewniają większe bezpieczeństwo, ale także komfort przy dłuższych rajdach. Człowiek zawsze był, jest i będzie częścią natury, nigdy kierownikiem i tego warto się trzymać.

Comments are closed.