Press "Enter" to skip to content

Funkcjonalne meble do holu jakim będą szafki na buty.

Praktycznie w każdym domu bądź mieszkaniu po wejściu do środka zatrzymujemy się w przedpokoju. To miejsce, w którym wieszamy kurtkę, parasol a przede wszystkim zdejmujemy buty. W sumie nie zostało to prawnie zapisane, jednak kultura wymaga, by nie wchodzić do oficjalnej części mieszkania w butach.

Buty na półce

Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com

Po prostu bardzo często buty są zabrudzone i w rezultacie pozostawimy po sobie odciski, jakie z kolei gospodyni domowa zostanie zobowiązana aby je wyczyścić. Zazwyczaj przedpokój jest to nadzwyczaj wąskie pomieszczenie oraz mamy ograniczone miejsce na zagospodarowanie go w ten sposób, aby wypełniało swoje funkcje.

Przeważnie do urządzenia przedpokoju wystarczający jest wieszak, na którym to będzie się wieszało ubrania gości, szafa, w której z reguły mieszkańcy domu umieszczają swoje ubrania oraz jeden z najistotniejszych elementów, mianowicie: szafki na buty. Ten właśnie mebel jest znakomitym rozwiązaniem problemów: poniewierających się po całym przedpokoju butów. Szafki na buty to rozwiązanie, jakie w dużej mierze przywróci miejsca w przedpokoju jak również funkcjonalnie i stylowo zagospodaruje miejsce.

Szafki na buty mogą mieć dowolny kształt jak i wygląd – wszystko zależy od naszego upodobania. Z reguły są to szafki takie jak te – przejdź do strony, które mają parę poziomych półek (fachowo określanych schowkami), w jakich chowane buty. Półki otwierają się samoistnie od siebie, stąd również jesteśmy w stanie obuwie posegregować ze względu choćby na porę roku. Oczywiście pojemność szafki na buty jest dowolna, istnieją szafki, które zmieszczą do 10 par obuwia ale bywają również takie, w których można zmieszczenie kilkaset par butów. Jednak są to już innowacyjne rodzaje szafek, jakie przeważnie produkowane są na zamówienie. Tymczasem należy pamiętać, że takowe również można kupić.

Słowem podsumowania: szafki na buty jest to bardzo wygodne oraz eleganckie rozstrzygnięcie kłopotu trzymania obuwia.

Jeżeli opisywany wątek okazuje się dla Ciebie interesujący, to poczytaj także (https://mech-mech.pl/pl/mech-plaski) więcej informacji na podobne zagadnienia, które będą dla Ciebie niesamowicie ciekawe.

Dzięki takiej szafce zaoszczędzimy sporo miejsca w przedpokoju, który przeważnie jest dość małym pomieszczaniem oraz powoduje to, iż podczas ubierania się mamy większą swobodę ruchu. Szafki na buty to również wyjątkowo ciekawe części ozdobne.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*