Press "Enter" to skip to content

Fototapety są rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych gospodarzy, którzy chcą mieszkać w nietuzinkowo urządzonych wnętrzach

Zwykłe malowanie ścian wewnętrznych nie każdemu przypadnie do gustu, zatem ci najbardziej kapryśni gospodarze planują posiadane mieszkanie urządzić w nieprzeciętny sposób. Dzisiaj dekoratorzy wnętrz proponują mnóstwo interesujących rozwiązań, więc ci, którzy właśnie zakupili czy wznieśli nowy dom albo odrestaurowują ten stary, na pewno nie będą narzekać na nudę. A świetnym pomysłem na wykorzystanie powierzchni murów będzie np. umieszczenie fototapety. Najczęściej nabywamy takie fototapety, które mogą wprawić nas w wyśmienity humor.

Stąd wielbiciele zagranicznych wakacyjnych wycieczek zechcą mieć

fototapety

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

wzory, które przypomną przyjemnie spędzone wieczory. Jednak swoje działania zbyt często ograniczamy jedynie do udekorowania jednej ściany. Tymczasem ci najbardziej przebojowi gospodarze nie zawahają się nakleić fototapety na aż cztery ściany – jeśli małżonkowie lubią w maju chodzić na spacery po liściastym lesie, to w swojej sypialni mogą zamieścić tapetę z takim motywem i każdego poranka będą podziwiać zielone widoczki.

Natomiast fototapety uliczki zamówią ci, którzy lubią odwiedzać stare miasta – Fixar. Jednakże należy koniecznie zwrócić uwagę na to, że wybrany motyw powinien ładnie komponować się z całością wnętrza, zatem taka propozycja wcale nie sprawdzi się w designersko urządzonym pokoju, za to świetnie będzie pasować do pomieszczeń w stylu retro.

Podoba Ci ten tekst? To ekstra, sprawdź stronę lustro w złotej ramie pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Warto także pomyśleć o tym, aby zamówiona tapeta była

fototapety

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

wyprodukowana w technologii 3D – wtedy żaden gość nie będzie wierzył własnym oczom, ponieważ znajdzie się w przestrzeni, której zupełnie nie spodziewał się zobaczyć.

Fototapety uliczki, jak również te z motywem wiosennego albo śnieżnobiałego czy różnobarwnego lasu, to ledwo dwie propozycje spośród wszystkich, które oferują nam handlowcy. Ciekawe, a zarazem intrygujące rozwiązania są raczej dobrze przyjmowane przez kupujących, a projektanci wnętrz cieszą się, bo będą mogli przedstawić gospodarzom domu absolutnie innowacyjne rozwiązania.

Okazuje się, że elegancka tapeta w żadnym wypadku nie musi zostać przyklejona do ściany, lecz również do podłogi. Wspomniane rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się np. w łazience – zamiast niczym się niewyróżniającej terakoty, można bez żadnych obiekcji umieścić fototapetę z pingwinami bądź innym oceanicznym motywem.

Comments are closed.