Press "Enter" to skip to content

Drony atakują rynek elektroniczny i podbijają tym samym serca klientów! Warto już teraz zobaczyć DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, wciąż kształtującym się rynku elektroniki i sprzętów już jakiś czas temu zaczęły być popularne drony. Są one małych rozmiarów i tak szczerze to jak na swoją wysoko rozwiniętą innowacyjność stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie łatwa, nawet dziecko może całkowicie sobie z nią poradzić. Z innej strony patrząc, wprawiona osoba, która obsługuje drona, ma możliwość spowodować, że będzie on profesjonalnym urządzeniem do nagrywania filmów i fotografowania.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to nowy wypust w branży – dowiedz się więcej. Firma DJI i jej produkty to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych sprzętów tego rodzaju na rynku. W zestawieniu z poprzednimi modelami, trzeba podkreślić, że w tym wydaniu nastąpiło kilka zmian w kwestii sprzętowej.

Nie zwlekaj – jeśli spodobał Ci się ten artykuł, to do zweryfikowania (https://www.korepetycjezinformatyki.pl/kursy/czeste-pytania/) mamy również zbliżone zagadnienia na stronie, która widnieje pod wskazanym linkiem.

Robot znacząco lepiej odnajduje się w przestrzeni, a do załączonej już łączności gps dodano również obsługę systemu glonass.

Najważniejszą wiadomością i innowacyjną zmianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dodanie dwóch mniejszych obiektywów na korpusie, co umożliwia mu zobaczyć wszystko co dzieje się naokoło. Oczywiście główna kamera jest na swym miejscu. Tego rodzaju interesujące rozwiązania pozwalają bezproblemowo poruszać się w powietrzu, szczególnie w takich położeniach, gdzie zasięg gps jest ograniczony.

Opcję poszczycenia się nowszym sprzętem ma także producent 3D Robotics. Ich najnowszy produkt nosi nazwę 3dr solo. Posiada on drobiazgowy weryfikator lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co interesujące sprzęt ten jako pierwszy na rynku posiada guzik stopu, dzięki temu można zawiesić go w locie. Dzięki zastosowaniu narzędzie 3 osiowego gimbału zupełnie będzie można sterować opcjami kamery go pro w trakcie pracy, a do tego transmitować obraz w jakości HD na odległość 1km.

W dodatku dron 3dr solo będzie miał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy zakupią takiego rodzaju drona z kamerą uzyskają szansę w pełni komfortowego kontrolowania parametrów działania sprzętu, a dodatkowo pozwoli to także w zupełności ustalić automatyczny lot.

Duże i szerokie możliwości zakresu i systemów automatycznych drona, to jedne z najciekawszych rzeczy określających ten sprzęt.

Comments are closed.