Press "Enter" to skip to content

Dobre naświetlenie to plafon sufitowy oraz lampy abażurowe

Nieistotne, czy chodzi o oświetlenie do sklepu, mieszkania, czy biura, warto o nie zadbać. Troszczymy się także przy tym o nasze oczy oraz klimatyczną atmosferę.
Obecnie dużą wagę przypisuje się wyglądowi wnętrz.

Nie tylko barwa ścian, wybór mebli i dodatków tworzą właściwy nastrój. Ważne jest tu również oświetlenie. Plafon sufitowy ma tutaj tę przewagę nad tradycyjnymi żyrandolami, iż wytwarza on nowoczesny, ciepły nastrój. Coraz częściej rozgaszcza się w mieszkaniach i hotelach, wypierając tradycyjne oświetlenie.

Przechodząc do sedna sprawy – ta proponowana strona www przedstawia trochę odmienny punkt widzenia na tę sprawę, niż to jest przedstawione w artykule, który w tym momencie czytasz.

Plafon sufitowy może posiadać jedną lub więcej żarówek. Dzięki bogatej gamie plafonów, można wybrać rodzaj oświetlenia i wzornictwa zgodny z wystrojem pomieszczenia oraz bieżącymi potrzebami. Plafony ponadto dobrze przywierają do powierzchni, dzięki czemu nadają się do pomieszczeń o mniejszym metrażu. Warto wybrać plafon wyposażony w energooszczędne, innowacyjne diody typu LED.

Plafon z kolekcji Flores firmy Technolux

Autor: TECHNOLUX
Źródło: TECHNOLUX
Doskonałym pomysłem na ciepły wystrój wnętrza są lampy abażurowe.

Czy wymagasz następnej porcji takich informacji przedstawionych w tak samo wygodny sposób? Nic trudnego – kliknij ten link – zalecamy tę stronę!

Nierzadko ciężko się zdecydować na którąś z nich, ponieważ ich wybór jest olbrzymi. Mamy lampy abażurowe wiszące i stojące. Podczas wyboru odpowiedniego abażuru nie zapomnij o zgodności jego kolorystyki oraz wyglądu z ogólnym wystrojem pomieszczenia – czytaj o lampach abażurowych. Pamiętaj również o wielkości abażuru. Mały przyda się do małej lampki stojącej na stoliku nocnym, spory zaś do lampy wiszącej, czy dużej lampy stojącej. Upewnij się również, że odległość pomiędzy żarówką a abażurem jest odpowiednio duża, zapewniając sobie bezpieczeństwo użytkowania.

Jeśli natomiast szczególnie cenisz sobie niepowtarzalność albo masz artystyczne zacięcia, samodzielnie zrób sobie abażur ze wstążeczek, metodą szydełkową albo użyj do tego zadania jeszcze innego sposobu.
Wygląd pomieszczenia jest naszą wizytówką. Wybierzmy coś zgodnego z własnymi gustami oraz estetyką, a przyciągniemy w nasze progi masę gości.

Comments are closed.