Press "Enter" to skip to content

Co w szafie powinna mieć każda pani, bez znaczenia od wieku? Sprawdź, zanim pojedziesz do sklepu

Z każdym sezonem nachodzi nas ochota na odświeżenie swojej garderoby. Marzy nam się nowy płaszcz, nowy typ dżinsów albo koszulka, którą dostrzegłyśmy na manekinie. Jednak nie można nierozważnie podążać za trendami, gdyż nazbyt często się zmieniają i to, że dzisiaj są modne, nie znaczy, że będą na topie za parę miesięcy, a my nie chcąc być ubraną nie na czasie, upchniemy kurtkę czy sukienkę w najodleglejszy kąt szafy.

Torebki

Autor: GOSHICO
Źródło: GOSHICO
Nawet topowy kolor bielizny w każdym sezonie jest inny, lecz figi damskie dobieramy bardziej pod kolor ubrania, nie zaś według wskazań zasłyszanych z reklam. Aby tak nie było oraz byśmy zawsze wyglądały gustownie, dobrze jest uzupełnić swą garderobę o podstawowe elementy – .

Pierwszy z nich to biała koszula.

Chcesz dowiedzieć się więcej na opisywany temat? To bardzo dobrze, ponieważ pod linkiem fryzjer męski piaseczno odnajdziesz ciekawe dane, które Cię zaabsorbują.

Nadaje się nie tylko do pracy, ale także na większe wyjście, gdy chcemy wyglądać szykownie. Można ją zestawić z rozmaitymi częściami garderoby, nie tylko ze spodniami, ale również z sukienką czy spódnicą. Poza koszulą konieczne są sukienki wieczorowe. W tym przypadku najkorzystniej sprawdzi się mała czarna, której wygląd można zmienić przy pomocy odpowiednich dodatków. Dodatki są nadzwyczaj istotne, toteż warto jest wydać na nie odrobinę więcej i nie decydować się na tanie torebki, gdyż nie będą tak starannie wykonane, jak te z renomowanego sklepu – zobacz koniecznie.

Do sukienki można też włożyć różne okrycia, jakie również powinny znajdować się w naszej szafie, a przede wszystkim skórzana kurtka i kardigan, zwłaszcza ten jednokolorowy, rozpinany. Dzięki temu można dopasować go do każdej stylizacji, również do zwykłego t-shirta na zakupy do sklepu na osiedlu. Kobieta nie może się też obyć bez dżinsów, które muszą pasować do figury. Rurki są dobre jedynie dla naprawdę szczupłych oraz wysokich pań, w przypadku obfitszych kształtów zdecydowanie lepiej sprawdzą się inne modele, na przykład z wyższym stanem, który zamaskuje mankamenty sylwetki.

Oprócz tego nie można zapomnieć o marynarce, która jest bardziej szykowna od swetra i można ją nosić przez lata, gdyż marynarki nigdy nie wyjdą z mody. Ostatni element garderoby to dres, na przykład z docenianej firmy North Face.

Dobrej jakości dres nie wyciągnie się po pierwszym praniu i będziesz mogła nosić go i na siłownię, i w domu. Teraz już możesz wybrać się do sklepu, wybierając elementy garderoby, których teraz ci brakuje. Wybieraj mądrze, a na pewno zrobisz udane zakupy.

Comments are closed.