Press "Enter" to skip to content

Chcesz zaskoczyć najbliższą Ci osobę pięknym prezentem? Zrób dla niej specjalną fototapetę!

Niejednokrotnie pewnie każdy człowiek zastanawia się, co kupić bliskiej sobie osobie jako podarunek. Czasem okazuje się, że nie mamy zbyt dobrego pomysłu, a dodatkowo naszą frustrację powiększa fakt, że chcemy, aby był to podarunek naprawdę od serca. Jeżeli Ty również znalazłeś się w podobnej sytuacji, wówczas mamy dla Ciebie fajne rozwiązanie. Proponowany przez nas prezent, o ile zostanie odpowiednio dobrany, będzie mógł stać się prawdziwą ozdobą praktycznie każdego mieszkania. Jeżeli się na to zdecydujesz i włożysz w zorganizowanie tego podarunku całe swoje serce, wówczas obdarowany na pewno bardzo się ucieszy.

las na fototapecie

Autor: Scott Wylie
Źródło: http://www.flickr.com
Prezentem, o jakim mowa, jest fototapeta na ścianę.

Na pewno pragniesz odkryć dodatkowe wiadomości tyczące się tego wątku. Jeśli zaciekawił Cię nasz aktualny materiał (http://www.archicom.pl/mieszkania-na-krzykach/), to poczytaj o nim na stronie pod linkiem.

Jeśli osoba, której chcesz podarować prezent, wprowadziła się właśnie do nowego domu i jeszcze nie do końca wykończyła wszystkie pomieszczenia, wówczas taki prezent kategorycznie będzie jak najbardziej na miejscu. Dzięki temu pokażesz, że nie tylko dobrze wiesz, co obecnie dzieje się u bliskiego, ale również znasz dobrze jego gust.

las i niebo - fototapeta

Autor: ali_martin
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapeta jest na tyle uniwersalnym prezentem, że na zdjęciu może być niemal wszystko. Osoba, której chcesz wręczyć prezent, jest fanem dzikich zwierząt? Wtedy możesz zrobić jej fototapetę w cętki. A może na przykład chciałaby kiedyś zamieszkać w Nowym Jorku? Wtedy możesz umieścić na fototapecie zdjęcie jednej z nowojorskich uliczek. A może uwielbia przyrodę? Wtedy wpisz w wyszukiwarkę frazę „fototapeta las” i wybierz jeden z dostępnych wzorów, lub zajrzyj na .

Jeżeli jednak nie uda Ci się wskazać jednego wzoru spośród tych prezentowanych przez firmę zajmującą się robieniem fototapet, wtedy możesz zdecydować się na przykład na zaprojektowanie fototapety osobiście. Wystarczy, że wybierzesz fotografię ze swojego albumu i dasz ją firmie trudniącej się robieniem fototapet. Pamiętaj tylko, żeby zdjęcie było w naprawdę dobrej jakości – wszak ma być to fototapeta która zazwyczaj zajmuje praktycznie całą ścianę. Jeżeli zdjęcie nie będzie odpowiednio ostre, wówczas nie będzie nadawało się do tego, aby wykonać z niego ciekawą fototapetę. Gorąco polecamy jednak takie spersonalizowane fototapety – jeśli wręczysz komuś właśnie taki podarunek, wtedy ta osoba zdecydowanie będzie wiedziała, że myślisz o niej bardzo ciepło i najczęściej chcesz dla niej jak najlepiej.

Comments are closed.