Press "Enter" to skip to content

Bezpieczny sposób stałego pozbycia się skaz wzroku

Wzrok to niezwykle ważny i delikatny narząd. Zabiegi laserowej korekty wzroku są aktualnie najbezpieczniejszym rozwiązaniem stałego pozbycia się defektów takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm.

oczy

Autor: Kyle May
Laserowa korekcja wzroku Warszawa to precyzyjne wymodelowanie układu rogówki oka w ten sposób, aby wpadające do oka promienie świetlne były koncentrowane na siatkówce i tworzyły wyrazisty obraz. Współczynniki wiązki światła laserowego programowane są indywidualnie dla jakiegokolwiek oka w oparciu o dane zgromadzone w trakcie badań kwalifikacyjnych pacjenta. W wypadku krótkowzroczności skutkiem korekty jest spłaszczenie, a w sytuacji dalekowzroczności uwydatnienie centralnej części powierzchni rogówki.
O kwalifikacji pacjenta do zabiegu decyduje okulista który się specjalizuje w chirurgii refrakcyjnej. Zdarza się, że kwalifikację przeprowadzają lekarze, którzy samodzielnie nie wykonują zabiegi. W tym wypadku i tak kluczową decyzję o wykonaniu i przebiegu operacji podejmuje operator.

Jeśli masz chęć poczytać więcej na omawiany temat, wejdź na odnośnik tu – informacje w tym miejscu zawarte są niezwykle interesujące.

Laserowa korekcja wzroku Warszawa wykorzystywana jest od kilkunastu lat jako trwała metoda umożliwiająca kompletną korekcję wzroku. Skorzystało z niej już z sukcesem kilkanaście milionów chorych na całym świecie.

Badanie wzroku

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Laserowa korekcja wzroku Warszawa – optegra.com.pl/Zabiegi/Korekcja-Wzroku/Laserowa-Korekcja-Wzroku wykonywana jest przy zastosowaniu najnowocześniejszego z używanych dzisiaj procedur. Poza wspaniałym sprzętem, dla otrzymania prognozowanych rezultatów korekty wzroku, istotne jest doświadczenie operujących chirurgów refrakcyjnych. W trakcie zabiegu do oka pacjenta podawane są krople przeciwbólowe, stosowanie których czyni taki zabieg bezbolesnym. Realizowany jest w pozycji leżącej, a głowa jest ułożona na szczególnej podkładce uniemożliwiającej poruszenie głowy. Procedura trwa kilkanaście minut, jednakże okres samego użycia lasera to zaledwie kilkanaście sekund.
Kiedy laserowa korekta wzroku (Warszawa) pozostaje zastosowana w metodach powierzchniowych, zdjęty nabłonek ulega zwyczajnej odnowie po zabiegu.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, to sprawdź szczegóły (https://lomza.centrumdemed.pl/aktualnosci/), które także są na opisywany temat. Zawsze dobrze jest wiedzieć więcej.

Pozytywem sposobów głębokich jest skrócony okres rehabilitacji wzroku po zabiegu i opcja korekcji dużych skaz.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*